FAQ – často kladené dotazy.

Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy ohledně virtuálních prohlídek.

Je virtuální prohlídka vhodná pro mou firmu?

Samozřejmě že ANO! Jedno přísloví říká že obrázek je lepší než 1000 slov. Záleží Vám přeci aby jste Vaši firmu prezentovali co nejlépe a za pomoci nejmodernějších dostupných technologií! VIRTUÁLNÍ REALITOU!
V nejbližší době bude virtuální realita naprosto běžnou záležitostí. V současné době se virtuální prohlídky a virtuální fotografie používají hlavně pro prezentaci na Google MAPS a dále v integraci na webu, nebo sociálních sítích.

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

Kde bude moje virtuální prohlídka umístěna?

Virtuální prohlídku najdete na nejpoužívanějším vyhledávači Google Maps v profilu vaší firmy. Umístění na Google Maps do Vašeho profilu je v ceně výroby virtuální prohlídky.

Mohu virtuální fotografie použít na sociálních sítích?

ANO, virtuální fotografie k použití na sociální síti facebook jsou volně ke stažení z Google Maps. Po stažení si virtuální fotografie můžete jednoduše nahrát například do Vašeho nového alba na facebooku. Ukážete tak svým klientům jak Vaše firma vypadá pomocí nejmodernější technologie.

Lze umístit virtuální prohlídku na můj web?

ANO, jednoduše si vyberete vstupní bod pro Vaší prohlídku na GoogleMaps a Google Vám automaticky vygeneruje HTML kód, který jednoduše vložíte do Vaší současné webové prezentace.

Nemám profil na Google Maps, založíte ho pro mě?

Profily Google Maps zakládáme a spravujeme – profil pro Vás samozřejmě založíme, tato služba je zpoplatněna.

Vaše další dotazy nám můžete zasílat pomocí tohoto formuláře.

Share This