Nové technologie snímání 3D modelů nemovitostí – 3Dskenování – Matterport!

Jako novinku pro Vás představujeme možnost precizního 3D skenování nemovitostí – Matterport. Metoda je přímo určena pro použití podpory inzerce realitních makléřů. Umožňuje nasnímání kompletního prostoru nemovitosti, plánu nemovitosti a modelu nemovitosti. Vše samozřejmě pomocí virtuální reality. Klienti si tak mohou prohlédnout nemovitost z pohodlí domova. Ceny takto pořízených virtuálních prohlídek jsou velmi příznivé.
Matterport vytvoří i skvělé klasické  fotografie, pro použití na web. Kompletní snímání nemovitostí nebylo nikdy snažší. Vše pro Vás zpracujeme v nejvyšší kvalitě za skvělé ceny.
Matterport kompletně nasnímá nemovitost včetně rozměrů a vytvoří věrný virtuální model.
Samozřejmostí je reálný půdorys nemovitosti. Poté stačí jen nasadit virtuální brýle a nemovitost si prohlédnout ve virtuální realitě.
3.600Kč
4.500Kč
5.400Kč
6.300Kč
Nejsme plátci DPH.
Ceny zahrnují následující služby:

Nasnímání (skenování), malý video traile, 5 fotografií exportovaných z 3D skenů, 2 fotografie 360 stupňů z 3D skenů, Highlights (navigační lišta), 5 informačních bodů Matterrtags, zveřejnění na Facebooku a Instragram profilu 3Dvire Matterport, hosting/cloud na 12 měsíců, dodání do 36 hodin od skenování, v případě více jednotek poskytujeme slevy až 20%.