Během února 2020 došlo k aktualizaci google maps.
podívejme se tedy blíže čeho se update týká

Google představil nový design aplikace k 15 tému výročí fungování služby google maps.
Redesign by měl nabídnout čistší a jasnější ovládání aplikace. Největší změny se týkají spodní lišty nabídkového meny. Které bylo upraveno na 5 položek: PROZKOUMAT / DOJÍŽDĚNÍ / ULOŽENO / PŘISPĚT / NOVINKY.

 

Jedná se o poměrně výrazné změny aplikace, které potvrzují, že google maps patří mezi naprostou jedničku. Nové funkce jsou velmi snadné na používání a usnadňují tak najít námi vybraný cíl. Návrhy které nám aplikace poskytuje samozřejmě závisí na našich preferencích. Pokud tedy chceme najít například restauraci, google maps nám nabídne restaurace v okolí a dle našich preferencí vyhodnotí ty co hledáme.

Tím se dostávám k důležitosti správného nastavení firemních profilů google maps a samozřejmě dokonalé obrazové prezentaci.

A samozřejmě….  virtuální prohlídka velmi zvyšuje zájem právě o Vaši firmu. Virtuální prohlídky od nás jsou automaticky umístěny na google maps. Vaši noví klienti tedy mohou prozkoumat Vaši firmu přímo z aplikace Google Maps. Budete tak mít náskok před konkurencí v řádech až desítek procent.