COVID 19 – Slevy 10 – 30%!

COVID 19 – Slevy 10 – 30%!

COVID 19 – SLEVA 10 – 30% pro naše klienty!

Vzhledem k situaci spojené s COVID 19 nabízíme velké slevy.

Vážení klienti. Vzhledem k situaci jsme se rozhodli poskytnout slevy 10 – 30% pro všechny naše nové klienty. Rádi bychom Vám umožnili prezentovat Vaše podnikání pomocí virtuální reality, která je v současné chvíli velmi používaná.

Současně bychom Vám chtěli představit zcela nový, přepracovaný systém pro virtuální prohlídky. Navigační systém umožňující snadnou orientaci v komplexních virtuálních prohlídkách, dále možnost větší interaktivity, jako jsou například hotspoty, možnost umístění dalších informací do virtuální prohlídky, dále je možno virtuální prohlídku ozvučit a samozřejmá dokonalá responzivita na všech zařízeních a operačních systémech. Použití modulu pro 3D virtuální brýle a sledování návštěvnosti v reálném čase + statistiky.

Stále pracujeme na zdokonalování systému pro naše virtuální prohlídky, nově se připravuje možnost umístění půdorysu prohlídky a další a další. Je toho mnoho na co se vy, naši klienti můžete těšit.

 • integrace nového navigačního menu
 • vícejazyčné mutace
 • možnost použití informačních hotspotů
 • možnost začlenení videa do virtuální prohlídky
 • možnost sdílení virtuální prohlídky na facebooku
 • nová, vylepšená integrace virtuální prohlídky na webové stránky
 • bezchybná responzivita na všech zařízeních, včetně os
 • vylepšené statistiky shlédnutí
 • možnost použití 3D brýlí
ON-LINE statistiky v reálném čase jsou samozřejmostí.

Form Factory fitness centra

Form Factory fitness centra

Virtuální prohlídky všech klubů Form Factory.

Během dubna 2020 jsme realizovali virtuální prohlídky fitness center Form Factory.

V době kdy byla fitness centra uzavřena z důvodu usnesení vlády s bojem proti epidemii koronaviru, jsme se s rouškami věnovali realizacím virtuálních prohlídek. Zakázka na nasnímání všech 15ti klubů proběhla během měsíce a půl. Tímto děkujeme všem zúčastněným za spolupráci. Virtuální prohlídky si můžete prohlédnout kliknutím na obrázky, nebo na stránkách Form Factory.

Chtěl bych poděkovat za skvělou a rychlou spolupráci. Zejména vysokou kvalitu, rychlost zpracování a velmi příznivou cenu.

Jan Rezek

Markting manager, Form factory s.r.o.

Pro virtuální prohlídky klubů Form Factory jsme použili nejmodernější dostupnou techniku, tak abychom splnili nejvyšší nároky. Velkou výhodou je možnost doplňování virtuálních prohlídek dle potřeb klienta, například změna změna vybavení klubu atp. Virtuální prohlídky nabízí standardně tyto možnosti:
 • umístění na Google maps
 • nová, vylepšená integrace virtuální prohlídky na webové stránky
 • integrace nového navigačního menu
 • možnost sdílení virtuální prohlídky na facebooku
 • bezchybná responzivita na všech zařízeních

Matterport – virtuální skenování nemovitostí

Matterport – virtuální skenování nemovitostí

Nové technologie snímání 3D modelů nemovitostí – 3Dskenování – Matterport!

Jako novinku pro Vás představujeme možnost precizního 3D skenování nemovitostí – Matterport. Metoda je přímo určena pro použití podpory inzerce realitních makléřů. Umožňuje nasnímání kompletního prostoru nemovitosti, plánu nemovitosti a modelu nemovitosti. Vše samozřejmě pomocí virtuální reality. Klienti si tak mohou prohlédnout nemovitost z pohodlí domova. Ceny takto pořízených virtuálních prohlídek jsou velmi příznivé.
Matterport vytvoří i skvělé klasické  fotografie, pro použití na web. Kompletní snímání nemovitostí nebylo nikdy snažší. Vše pro Vás zpracujeme v nejvyšší kvalitě za skvělé ceny.
Matterport kompletně nasnímá nemovitost včetně rozměrů a vytvoří věrný virtuální model.
Samozřejmostí je reálný půdorys nemovitosti. Poté stačí jen nasadit virtuální brýle a nemovitost si prohlédnout ve virtuální realitě.
3.600Kč
4.500Kč
5.400Kč
6.300Kč
Nejsme plátci DPH.
Ceny zahrnují následující služby:

Nasnímání (skenování), malý video traile, 5 fotografií exportovaných z 3D skenů, 2 fotografie 360 stupňů z 3D skenů, Highlights (navigační lišta), 5 informačních bodů Matterrtags, zveřejnění na Facebooku a Instragram profilu 3Dvire Matterport, hosting/cloud na 12 měsíců, dodání do 36 hodin od skenování, v případě více jednotek poskytujeme slevy až 20%.

Zvýšený zájem o virtuální prohlídky

Zvýšený zájem o virtuální prohlídky

Ruku v ruce s novým redesignem google maps a vylepšením funkcí jsme zaznamenali až 30ti procentní nárůst zájmu o virtuální prohlídky.

Díky přesnému měření jsme zaznamenali až 30ti procentní nárůst zájmu uživatelů google maps o virtuální prohlídky. Nové funkce google maps na mobilních telefonech nabízejí preferovaná místa a uživatelé mají tak možnost vidět dobře spravované firemní účty a samozřejmě se zajímají o virtuální prohlídky interiéru firmy. Jednoznačně potom firmy s virtuální prohlídkou mají vyšší šanci zaujmout potenciálního návštěvníka, tedy klienty.

Novinky na Google maps 2020

Novinky na Google maps 2020

Během února 2020 došlo k aktualizaci google maps.
podívejme se tedy blíže čeho se update týká

Google představil nový design aplikace k 15 tému výročí fungování služby google maps.
Redesign by měl nabídnout čistší a jasnější ovládání aplikace. Největší změny se týkají spodní lišty nabídkového meny. Které bylo upraveno na 5 položek: PROZKOUMAT / DOJÍŽDĚNÍ / ULOŽENO / PŘISPĚT / NOVINKY.

 

Jedná se o poměrně výrazné změny aplikace, které potvrzují, že google maps patří mezi naprostou jedničku. Nové funkce jsou velmi snadné na používání a usnadňují tak najít námi vybraný cíl. Návrhy které nám aplikace poskytuje samozřejmě závisí na našich preferencích. Pokud tedy chceme najít například restauraci, google maps nám nabídne restaurace v okolí a dle našich preferencí vyhodnotí ty co hledáme.

Tím se dostávám k důležitosti správného nastavení firemních profilů google maps a samozřejmě dokonalé obrazové prezentaci.

A samozřejmě….  virtuální prohlídka velmi zvyšuje zájem právě o Vaši firmu. Virtuální prohlídky od nás jsou automaticky umístěny na google maps. Vaši noví klienti tedy mohou prozkoumat Vaši firmu přímo z aplikace Google Maps. Budete tak mít náskok před konkurencí v řádech až desítek procent.

API klíč pro Google maps…..

API klíč pro Google maps…..

API klíč pro Google maps….

Prosíme všechny klienty kteří využívají možnost umístění virtuální prohlídky na webové stránky o vytvoření vlastního API klíče. Níže je podrobný návod jak vygenerovat API klíč. Prosím postupujte do kroku 26. Vygenerovaný klíč nám pošlete na e-mail. My tento klíč nalinkujeme na Vaši virtuální prohlídku.

 

Více informací obdržíte telefonicky.

 

Většinou klienti opomíjí krok č.14-15 – je nutné nastavit aplication restrictions na:

 https://tourmkr.com/*

 

<iframe src="https://kb.gothru.co/?kb=how-to-create-an-google-api-key-for-gothru-google-overlay&fbclid=IwAR00k5d0jxpnUTDeWH9JeF6aLXRj0tE8XqYDYu1NAUiPNU5QWdY7uZWYGzA"width="1080" height="1080" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe><!-- [et_pb_line_break_holder] -->

Black Friday – zimní sleva startuje!

Black Friday – zimní sleva startuje!

Virtuální prohlídka – dokonalý dárek pro Vaší firmu!

Pro všechny firmy, které si objednají nasnímání virtuální prohlídky,  jsme připravili zimní slevu ve výši až 30%.
Sleva startuje v pátek 23.11.2018 a končí v pátek 24.1.2019
Realizace nasnímání virtuální prohlídky je možná do konce roku 2019.

Využijte jedinečnou možnost a obdarujte Vaši firmu ještě dnes!

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na 605 428 165, Děkujeme

Hotelový systém spuštěn – využijte výhodné ceny

Hotelový systém spuštěn – využijte výhodné ceny

Absolutní novinka – léto 2018!

Nejlepší hotelový systém virtuálních prohlídek na trhu.

 • integrace nového navigačního menu
 • vícejazyčné mutace
 • možnost použití informačních hotspotů
 • možnost začlenení videa do virtuální prohlídky
 • možnost sdílení virtuální prohlídky na facebooku
 • možnost umístění virtuálních fotografií na TRIPADVISOR
 • nová, vylepšená integrace virtuální prohlídky na webové stránky
 • bezchybná responzivita na všech zařízeních, včetně os
 • vylepšené statistiky shlédnutí
<iframe width=100% height='600' allowfullscreen src='https://tourmkr.com/G1BVauXcry'></iframe>

Dle statistiky, které jsou Vám plně k dispozici, byla virtuální prohlídka MeetMe23 zobrazena během 19. týdnu 45062x. Klientům nabízíme podrobný přehled zobrazení jednotlivých panoramických fotografií a dále týdení přehledy.

Představujeme zcela nový systém pro virtuální prohlídky. Přepracovaný navigační systém umožňuje snadnou navigaci v komplexních virtuálních prohlídkách, dále možnost větší interaktivity, jako jsou například hotspoty, možnost umístění dalších informací do virtuální prohlídky, dále je možno virtuální prohlídku ozvučit a samozřejmá dokonalá responzivita na všech zařízeních a operačních systémech.

Stále pracujeme na zdokonalování systému pro naše virtuální prohlídky, nově se připravuje možnost umístění půdorysu prohlídky a další a další. Je toho mnoho na co se vy, naši klienti můžete těšit.

Veškeré tyto novinky dostanou naši noví klienti v rámci základní nabídky zdarma.
Pro stávající klienty jsme připravili možnost implementace nového systému  za jednorázový paušální poplatek 3.000kč.

Další dotazy Vám rádi zodpovíme osobně.

Přejeme krásné léto, Váš tým Panoplay!

Soutěž s Panoplay.cz vyhlášena 🙂

Soutěž o poukaz na výrobu virtuální prohlídky v hodnotě 2.000 Kč – léto 2018!

Každý lichý týden ve středu zveřejníme jednu zajímavost ze světa Google maps a s tím související otázku, která se váže k danému článku. 

Pokud napíšete správnou odpověd do komentáře na Facebooku a příspěvek budete sdílet s Vašimi přáteli, získáváte automaticky výhru, a to 

poukaz v hodnotě 2.000 Kč na výrobu virtuální prohlídky Vaší firmy. 

Správnou odpověď najdete v přiloženém textu. 

Jak prosté… 🙂

 

Kdy byl spuštěn projekt Business Street View, jenž umožňuje virtuální prohlídky firem?

Odpovědi uvádějte k příspěvku, který najdete na našem firemním Facebooku.

 

foto – copyright 2018  Thomas Rohlik Moderátor Czech Republic Local Guides

Fotografie pořízena v ČR při mapování našeho území, které opět probíhá.
V případě, že se Vám podaří vyfotit auto google maps, budeme rádi když se s námi podělíte a my Vaši fotografii se svolením zveřejníme.
Jak jistě víte, automobily společnosti Google neustále mapují veškeré dostupné cesty a postupně je zanáší do systému Google Maps, čímž vytváří nejkomplexnější systém map.
Služba Google street view začala fungovat 25.7.2007 v USA a postupně se rozšířila do téměř celého světa.

Panoramatické fotografie v USA jsou snímány pomocí flotily automobilů typu Chevrolet Cobalt, Saturn Astra nebo Toyota Prius, snímky ulic v Evropě jsou pořizovány z automobilu Opel Astra, v Japonsku jsou snímány pomocí automobilu Toyota Prius, v Austrálii a na Novém Zélandu automobilem Holden Astra, v Brazílii pomocí automobilu Fiat Stilo, v Jižní Africe pomocí automobilu Toyota Yaris a v Mexiku pomocí automobilu Pontiac G5. Náměstí a pěší zóny nepřístupné pro automobily jsou snímány pomocí Google Trikes (tříkolek) nebo sněžných skútrů v lyžařských střediscích. V každém z těchto vozů je devět směrových kamer (fotoaparátů), GPS jednotky pozicování, tři laserová měřidla vzdáleností firmy SICK. V autech jsou také nainstalovány skenery signálů Wi–Fi sítí, GSM a 3G, aby bylo možné zjistit přítomnost signálů těchto sítí. V poslední době se používají digitální fotoaparáty s vysokým rozlišením od firmy Elphel, které jsou založené na systému open source hardware. Expozice muzeí a galerií, nebo vnitřní prostory univerzitních kampusů, či stravovacích podniků jsou naskenovány za pomocí vozíku s kamerových systémem. Některé lokace (např. Grand Canyon), kam se není možné dostat s automobilem, tříkolkou, nebo vozíkem jsou zajišťovány např. batohem s kamerami (Google Trekker). Někdy bylo zapotřebí speciálních pomocných prostředků (loď, vlak, ponorka).

Jak jistě víte, automobily společnosti Google neustále mapují veškeré dostupné cesty a postupně je zanáší do systému Google Maps, čímž vytváří nejkomplexnější systém map.
Služba Google street view začala fungovat 25.7.2007 v USA a postupně se rozšířila do téměř celého světa.

Panoramatické fotografie v USA jsou snímány pomocí flotily automobilů typu Chevrolet Cobalt, Saturn Astra nebo Toyota Prius, snímky ulic v Evropě jsou pořizovány z automobilu Opel Astra, v Japonsku jsou snímány pomocí automobilu Toyota Prius, v Austrálii a na Novém Zélandu automobilem Holden Astra, v Brazílii pomocí automobilu Fiat Stilo, v Jižní Africe pomocí automobilu Toyota Yaris a v Mexiku pomocí automobilu Pontiac G5. Náměstí a pěší zóny nepřístupné pro automobily jsou snímány pomocí Google Trikes (tříkolek) nebo sněžných skútrů v lyžařských střediscích. V každém z těchto vozů je devět směrových kamer (fotoaparátů), GPS jednotky pozicování, tři laserová měřidla vzdáleností firmy SICK. V autech jsou také nainstalovány skenery signálů Wi–Fi sítí, GSM a 3G, aby bylo možné zjistit přítomnost signálů těchto sítí. V poslední době se používají digitální fotoaparáty s vysokým rozlišením od firmy Elphel, které jsou založené na systému open source hardware. Expozice muzeí a galerií, nebo vnitřní prostory univerzitních kampusů, či stravovacích podniků jsou naskenovány za pomocí vozíku s kamerových systémem. Některé lokace (např. Grand Canyon), kam se není možné dostat s automobilem, tříkolkou, nebo vozíkem jsou zajišťovány např. batohem s kamerami (Google Trekker). Někdy bylo zapotřebí speciálních pomocných prostředků (loď, vlak, ponorka).

Google používá pro svou aplikaci 4 generace kamer. První až třetí generace byla použita na snímkování v USA. První generace byla pro svoji nízkou kvalitu nahrazena 2. a posléze 3. generací s vyšší kvalitou zobrazení. Druhá generace byla použita rovněž v Austrálii. Nejnovější, čtvrtá generace, bude postupně nahrazovat předešlé generace kamer s nižší kvalitou obrazu. Snímky je nyní možné vidět v 57 státech (+ Antarktida) a v některých autonomních oblastech (i když části z jiných zemí lze vidět z míst v blízkosti státních hranic, například, lze vidět části Vatikánu při pohledu z ulice Via della Conciliazione v Římě).
Street View jsou kromě webové aplikace dostupné také na mobilních platformách. Verze pro Apple iPhone byla uvolněna 21. listopadu 2008, 10. prosince pro Symbian, později i pro Windows Mobile. Také všechny verze aplikace Google Maps pro Android mohou zobrazit pohledy Street View a také používají digitální kompas pro pohyb v záběrech. Až do 26. listopadu 2008, byla hlavní města (a na začátku, jen města) označena ikonami fotoaparátu. Poté byly všechny ikony nahrazeny ve prospěch modrého pokrytí a byly přidány nové prvky pro jednodušší uživatelské prostředí aplikace.
23. dubna 2014 byla přidána možnost porovnávání snímků v čase. Jde o lokality, které byly nasnímány několikrát kvůli aktualizaci.
Od října 2011 běží projekt Business Street View, jenž umožňuje virtuální prohlídky různých podniků ve 30 státech světa (duben 2014).
Společnost Google měla v mnoha zemích problémy s touto službou kvůli ochraně osobních údajů. V Německu muselo být pořizování snímků zastaveno.
Některé společnosti v různých státech světa vytvořili vlastní verzi „Street View“, mj. i v zemích, kde ještě služba nebyla spuštěna (např. Bělorusko, Maroko, Kazachstán, Vietnam, nebo Turecko).
V příštím článku Vám ukážeme jak se mapují místa, kam se autem nedostaneme…

Novinka – léto 2018 – nové navigační menu, sdílení na facebooku

Novinka – léto 2018 – nové navigační menu, sdílení na facebooku

Absolutní novinka – léto 2018!

S velkým nadšením představujeme nové možnosti virtuálních prohlídek panoplay.cz

 • integrace nového navigačního menu
 • vícejazyčné mutace
 • možnost použití informačních hotspotů
 • možnost začlenení videa do virtuální prohlídky
 • možnost sdílení virtuální prohlídky na facebooku
 • nová, vylepšená integrace virtuální prohlídky na webové stránky
 • bezchybná responzivita na všech zařízeních, včetně os
 • vylepšené statistiky shlédnutí
<iframe width=100% height='600' allowfullscreen src='https://tourmkr.com/G1YFQr8YZ1'></iframe>

Dle statistiky, které jsou Vám plně k dispozici, byla virtuální prohlídka firmy Scuderia Praha zobrazena během 24 měsíců 55386x. Klientům nabízíme podrobný přehled zobrazení jednotlivých panoramických fotografií a dále týdení přehledy.

Představujeme zcela nový systém pro virtuální prohlídky. Přepracovaný navigační systém umožňuje snadnou navigaci v komplexních virtuálních prohlídkách, dále možnost větší interaktivity, jako jsou například hotspoty, možnost umístění dalších informací do virtuální prohlídky, dále je možno virtuální prohlídku ozvučit a samozřejmá dokonalá responzivita na všech zařízeních a operačních systémech.

 Stále pracujeme na zdokonalování systému pro naše virtuální prohlídky, nově se připravuje možnost umístění půdorysu prohlídky a další a další. Je toho mnoho na co se vy, naši klienti můžete těšit.

Veškeré tyto novinky dostanou naši noví klienti v rámci základní nabídky zdarma.
Pro stávající klienty jsme připravili možnost implementace nového systému  za jednorázový paušální poplatek 3.000kč.

Další dotazy Vám rádi zodpovíme osobně.

Přejeme krásné léto, Váš tým Panoplay!